Inductor: wire; SMD; 360nH; Ioper: 28A; 1.1mΩ; ±20%; Isat: 35A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1040-R36
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1040-R36
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 360nH; Ioper: 28A; 1.1mΩ; ±20%; Isat: 35A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.1mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 28A |
| Body dimensions | 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 35A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |