Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 24A; 1.2mΩ; ±20%; Isat: 28A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1040-R47
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1040-R47
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 24A; 1.2mΩ; ±20%; Isat: 28A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.2mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 24A |
| Body dimensions | 10x10x3.8mm, 10x10.8x3.8mm |
| Inductance | 470nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 28A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |