Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 17A; 2.7mΩ; ±20%; Isat: 20A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1250-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1250-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 17A; 2.7mΩ; ±20%; Isat: 20A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.7mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 17A |
| Body dimensions | 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm |
| Inductance | 1.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 20A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |