Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 14A; 3.7mΩ; ±20%; Isat: 17A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1250-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1250-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 14A; 3.7mΩ; ±20%; Isat: 17A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.7mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 14A |
| Body dimensions | 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 17A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |