Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 27A; 1.1mΩ; ±20%; Isat: 35A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1250-R47
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1250-R47
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 27A; 1.1mΩ; ±20%; Isat: 35A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.1mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 27A |
| Body dimensions | 12.6x12.6x4.8mm, 12.6x13.8x4.8mm |
| Inductance | 470nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 35A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |