Inductor: wire; SMD; 680nH; Ioper: 32A; 1.25mΩ; ±20%; Isat: 38A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLB1260-R68
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLB1260-R68
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680nH; Ioper: 32A; 1.25mΩ; ±20%; Isat: 38A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.25mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 32A |
| Body dimensions | 12.6x13.8x5.8mm, 12.6x12.6x5.8mm |
| Inductance | 680nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 38A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |