Tootekood: MPLC0730L1R5
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: MPLC0730L1R5
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Test frequency
  • Max resistance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Operating temperature -20...120°C
Tolerance ±20%
Height 3mm
Operating current 8.6A
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz
Max resistance 15mΩ