Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 6A; 16.5mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPLF0530-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: MPLF0530-1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 6A; 16.5mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 16.5mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 6A |
| Body dimensions | 5x5.6x2.8mm, 5x5x2.8mm |
| Inductance | 1.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 6.5A |
| Inductor application | DC/DC converters, solar inverters |