Tootekood: MPP-120NR15/1000
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: MPP-120NR15/1000
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Pin diameter
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Lead length
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; 120nF; 15mm; ±10%; 17x9.8x16.3mm
Mounting THT
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 15mm
Pin diameter 0.6mm
Body dimensions 17x9.8x16.3mm
Max. operating voltage 1kV DC
Capacitance 120nF
Type of capacitor polypropylene
Lead length 25mm