Capacitor: polypropylene; 150nF; 20mm; ±10%; 22x11.4x19.4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPP-150NR20/1000
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: MPP-150NR20/1000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; 150nF; 20mm; ±10%; 22x11.4x19.4mm
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 20mm |
| Pin diameter | 0.8mm |
| Body dimensions | 22x11.4x19.4mm |
| Max. operating voltage | 1kV DC |
| Capacitance | 150nF |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Lead length | 25mm |