MPP-3N3R10/1000
Tootja: SR PASSIVES
Tootja tootekood: MPP-3N3R10/1000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; 3.3nF; 10mm; ±10%; 12x5.1x10mm; -40÷85°C
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 10mm |
| Pin diameter | 0.6mm |
| Body dimensions | 12x5.1x10mm |
| Max. operating voltage | 1kV DC |
| Capacitance | 3.3nF |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Lead length | 25mm |