Transistor: PNP
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
MPSA92BK
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: MPSA92BK
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP
| Mounting | THT |
| Case | TO92 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Collector current | 500mA |
| Frequency | 50MHz |
| Collector-emitter voltage | 300V |
| Current gain | 40 |