Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 7.6A; 18.9mΩ; ±20%; Isat: 9A; 100kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0520L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0520L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 7.6A; 18.9mΩ; ±20%; Isat: 9A; 100kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 18.9mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 7.6A |
| Inductance | 1µH |
| Alias | UPI2X10520L1R0 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 9A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5.2x2mm |