Tootekood: MPX1D0520L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0520L1R0
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Alias
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 7.6A; 18.9mΩ; ±20%; Isat: 9A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 18.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.6A
Inductance 1µH
Alias UPI2X10520L1R0
Type of inductor wire
Saturation current 9A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x2mm