Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 5.6A; 35.6mΩ; ±20%; Isat: 7A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0520L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0520L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 5.6A; 35.6mΩ; ±20%; Isat: 7A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 35.6mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5.6A |
| Inductance | 1.5µH |
| Alias | UPI2X10520L1R5 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 7A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5.2x2mm |