Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 4.1A; 64.2mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0520L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0520L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 4.1A; 64.2mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 64.2mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 4.1A |
| Inductance | 3.3µH |
| Alias | UPI2X10520L3R3 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 5.5A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5.2x2mm |