Tootekood: MPX1D0520L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0520L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 3.4A; 96.6mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Mounting SMD
Resistance 96.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.4A
Inductance 4.7µH
Alias UPI2X10520L4R7
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x2mm