Tootekood: MPX1D0530L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.1A; 140.1mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
Mounting SMD
Resistance 140.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.1A
Inductance 10µH
Alias UPI2X10530L100
Type of inductor wire
Saturation current 3.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x3mm