Tootekood: MPX1D0530L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 2.5A; 214.6mΩ; ±20%; Isat: 3A
Mounting SMD
Resistance 214.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.5A
Inductance 15µH
Alias UPI2X10530L150
Type of inductor wire
Saturation current 3A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x3mm