Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 10.7A; 11.5mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0530L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 10.7A; 11.5mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 11.5mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10.7A |
| Inductance | 1µH |
| Alias | UPI2X10530L1R0 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 10.5A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5.2x3mm |