Tootekood: MPX1D0530L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2A; 341.2mΩ; ±20%; Isat: 2.5A
Mounting SMD
Resistance 341.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2A
Inductance 22µH
Alias UPI2X10530L220
Type of inductor wire
Saturation current 2.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x3mm