Tootekood: MPX1D0530L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 7.3A; 24.6mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Mounting SMD
Resistance 24.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.3A
Inductance 2.2µH
Alias UPI2X10530L2R2
Type of inductor wire
Saturation current 6.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x3mm