Tootekood: MPX1D0530L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 5.5A; 42.8mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
Mounting SMD
Resistance 42.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.5A
Inductance 3.3µH
Alias UPI2X10530L3R3
Type of inductor wire
Saturation current 5.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x3mm