Tootekood: MPX1D0530L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530L4R7
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Alias
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 4.6A; 62.2mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Mounting SMD
Resistance 62.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.6A
Inductance 4.7µH
Alias UPI2X10530L4R7
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 5.5x5.2x3mm