Inductor: wire; SMD; 150nH; Ioper: 22A; 2.8mΩ; ±20%; Isat: 21A; 100kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0530LR15
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530LR15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150nH; Ioper: 22A; 2.8mΩ; ±20%; Isat: 21A; 100kHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.8mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 22A |
| Inductance | 150nH |
| Alias | UPI2X10530LR15 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 21A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5.2x3mm |