Inductor: wire; SMD; 680nH; Ioper: 12.6A; 8.2mΩ; ±20%; Isat: 12A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0530LR68
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0530LR68
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680nH; Ioper: 12.6A; 8.2mΩ; ±20%; Isat: 12A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 8.2mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 12.6A |
| Inductance | 680nH |
| Alias | UPI2X10530LR68 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 12A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5.2x3mm |