Inductor: wire; SMD; 150nH; Ioper: 16.2A; 3.8mΩ; ±20%; Isat: 30A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0618LR15
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0618LR15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150nH; Ioper: 16.2A; 3.8mΩ; ±20%; Isat: 30A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.8mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 16.2A |
| Inductance | 150nH |
| Alias | UPI2X10618LR15 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 30A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 7.25x6.7x1.8mm |