Inductor: wire; SMD; 330nH; Ioper: 12.7A; 6.1mΩ; ±20%; Isat: 20A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0618LR33
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0618LR33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330nH; Ioper: 12.7A; 6.1mΩ; ±20%; Isat: 20A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6.1mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 12.7A |
| Inductance | 330nH |
| Alias | UPI2X10618LR33 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 20A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 7.25x6.7x1.8mm |