Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 10.7A; 8.5mΩ; ±20%; Isat: 17A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0618LR47
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0618LR47
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470nH; Ioper: 10.7A; 8.5mΩ; ±20%; Isat: 17A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 8.5mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10.7A |
| Inductance | 470nH |
| Alias | UPI2X10618LR47 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 17A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 7.25x6.7x1.8mm |