Tootekood: MPX1D0624L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0624L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.3A; 113.2mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Mounting SMD
Resistance 113.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.3A
Inductance 10µH
Alias UPI2X10624L100
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 7.25x6.7x2.4mm