Tootekood: MPX1D0624L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0624L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 4.9A; 50.6mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Mounting SMD
Resistance 50.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.9A
Inductance 4.7µH
Alias UPI2X10624L4R7
Type of inductor wire
Saturation current 6.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 7.25x6.7x2.4mm