Inductor: wire; SMD; 100nH; Ioper: 26.6A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 42A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0624LR10
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0624LR10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100nH; Ioper: 26.6A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 42A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.8mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 26.6A |
| Inductance | 100nH |
| Alias | UPI2X10624LR10 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 42A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 7.25x6.7x2.4mm |