Tootekood: MPX1D0630L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0630L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 3.3A; 130.2mΩ; ±20%; Isat: 4A
Mounting SMD
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.3A
Inductance 15µH
Alias UPI2X10630L150
Type of inductor wire
Saturation current 4A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 7.25x6.7x3mm