Tootekood: MPX1D0630L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0630L220
  • Inductance
  • Alias
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.7A; 186.3mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
Mounting SMD
Resistance 186.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.7A
Inductance 22µH
Alias UPI2X10630L220
Type of inductor wire
Saturation current 3.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 7.25x6.7x3mm