Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.7A; 186.3mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
MPX1D0630L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0630L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.7A; 186.3mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 186.3mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2.7A |
| Inductance | 22µH |
| Alias | UPI2X10630L220 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 3.5A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 7.25x6.7x3mm |