Tootekood: MPX1D0830L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0830L220
  • Inductance
  • Alias
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 3.6A; 134.5mΩ; ±20%; Isat: 5A
Mounting SMD
Resistance 134.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.6A
Inductance 22µH
Alias UPI2X10830L220
Type of inductor wire
Saturation current 5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x3mm