Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 11.4A; 13.6mΩ; ±20%; Isat: 14A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0830L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0830L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 11.4A; 13.6mΩ; ±20%; Isat: 14A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 13.6mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 11.4A |
| Inductance | 2.2µH |
| Alias | UPI2X10830L2R2 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 14A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 8.9x8.2x3mm |