Tootekood: MPX1D0830L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0830L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 2.8A; 229.5mΩ; ±20%; Isat: 4A
Mounting SMD
Resistance 229.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Inductance 33µH
Alias UPI2X10830L330
Type of inductor wire
Saturation current 4A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x3mm