Tootekood: MPX1D0830L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0830L4R7
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Alias
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 7.7A; 29.7mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
Mounting SMD
Resistance 29.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.7A
Inductance 4.7µH
Alias UPI2X10830L4R7
Type of inductor wire
Saturation current 10.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x3mm