Inductor: wire; SMD; 220nH; Ioper: 30.7A; 1.9mΩ; ±20%; Isat: 43A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
MPX1D0830LR22
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0830LR22
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220nH; Ioper: 30.7A; 1.9mΩ; ±20%; Isat: 43A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.9mΩ |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 30.7A |
| Inductance | 220nH |
| Alias | UPI2X10830LR22 |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 43A |
| Test frequency | 100kHz |
| Dimensions (a x b x c) | 8.9x8.2x3mm |