Tootekood: MPX1D0840L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0840L150
  • Inductance
  • Alias
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 5.2A; 65mΩ; ±20%; Isat: 6.5A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 65mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.2A
Inductance 15µH
Alias UPI2X10840L150
Type of inductor wire
Saturation current 6.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x4mm