Tootekood: MPX1D0840L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0840L220
  • Inductance
  • Alias
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 4.2A; 98.3mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
Mounting SMD
Resistance 98.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.2A
Inductance 22µH
Alias UPI2X10840L220
Type of inductor wire
Saturation current 5.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x4mm