Tootekood: MPX1D0840L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0840L2R2
  • Inductance
  • Alias
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 14.3A; 8.7mΩ; ±20%; Isat: 17A
Mounting SMD
Resistance 8.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14.3A
Inductance 2.2µH
Alias UPI2X10840L2R2
Type of inductor wire
Saturation current 17A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x4mm