Tootekood: MPX1D0840L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D0840L470
  • Inductance
  • Alias
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 2.8A; 226.7mΩ; ±20%; Isat: 3.5A
Mounting SMD
Resistance 226.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.8A
Inductance 47µH
Alias UPI2X10840L470
Type of inductor wire
Saturation current 3.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 8.9x8.2x4mm