Tootekood: MPX1D1040L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 7A; 34.1mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
Mounting SMD
Resistance 34.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 10.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm