Tootekood: MPX1D1040L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 5.7A; 51.2mΩ; ±20%; Isat: 8.5A
Mounting SMD
Resistance 51.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.7A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 8.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm