Tootekood: MPX1D1040L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 4.7A; 76.1mΩ; ±20%; Isat: 7A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 76.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.7A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 7A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm