Tootekood: MPX1D1040L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 14.6A; 7.9mΩ; ±20%; Isat: 18.5A
Mounting SMD
Resistance 7.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14.6A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 18.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm