Tootekood: MPX1D1040L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 3.7A; 119.7mΩ; ±20%; Isat: 5A
Mounting SMD
Resistance 119.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.7A
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm