Tootekood: MPX1D1040L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 11.4A; 12.8mΩ; ±20%; Isat: 15A
Mounting SMD
Resistance 12.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.4A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 15A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm