Tootekood: MPX1D1040L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1040L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 10.3A; 15.9mΩ; ±20%; Isat: 14A
Mounting SMD
Resistance 15.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.3A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 10x10x4mm