Tootekood: MPX1D1235L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1235L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 7.4A; 35mΩ; ±20%; Isat: 12A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 35mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.4A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x3.5mm